White Express System – Twój sposób na przebarwienia!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Przebarwienia to problem wielu Polaków. Skąd się biorą? Dlaczego powstają? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na zadane pytania. Przyczyn powstawania plam/skaz jest wiele, do jednej z najpoważniejszych należy częste palenie papierosów. Jak sobie radzić z przebarwieniami? Po jakie preparaty sięgać? Podpowiemy w dalszej części artykułu.    

Geneza przebarwień

Przebarwienia, kolokwialnie rzecz ujmując, to plamy, skazy i brzydkie zmiany, widoczne na płytce nazębnej. Zaniedbane uzębienie odstręcza widokiem, dlatego warto korzystać z dostępnych środków farmakologicznych. Lista preparatów jest dość długa, zatem każdy dopasuje produkt do aktualnych potrzeb.

Uwaga!

Przebarwienia można podzielić na zewnątrzpochodne oraz wewnątrzpochodne.

Przebarwienia zewnątrzpochodne to skutek:

 • złej pielęgnacji jamy ustnej (np. brak szczotkowania zębów bądź krótkie i nieprawidłowe szczotkowanie),
 • długotrwałego palenia papierosów/żucia tytoniu oraz palenia innych środków uzależniających,
 • niewłaściwej diety (tj. diety zawierającej pokarmy bogate w barwniki; do nadmienionych pokarmów/dodatków należą: curry, kurkuma, kolorowe/gazowane napoje, buraki, owoce leśne, wiśnie, granaty i inne),
 • stosowania produktów kwaśnych, m.in. cytryn, grapefruitów,
 • systematycznego picia kawy, czarnej herbaty bądź czerwonego wina.

Przebarwienia wewnątrzpochodne powstają na skutek:

 • długotrwałego leczenia tetracyklinami w początkowej fazie rozwoju dziecka,
 • zaburzeń hormonalnych,
 • absorbowania dużej dawki fluoru – na wczesnym etapie rozwoju.

Przebarwiania zębów mogą być również następstwem leczenia kanałowego. W zaistniałych okolicznościach, dentysta może zaproponować trzy drogi terapii:

– wewnętrzne wybielanie zęba,

– wykonanie korony protetycznej,

– wykorzystanie licówki.

Przebarwienia i ich odcienie

 • Przebarwienia białe – nieprzejrzyste.
 • Przebarwienia żółte – będące objawem starzenia się zębiny.
 • Przebarwienia pomarańczowe, czyli plamki/skazy pochodzenia zewnętrznego.
 • Przebarwienia brązowawe – zmiany mogą wystąpić na skutek spożywania dużej ilości napojów zawierających barwniki (do nadmienionych napojów należą: kawa oraz herbata); plamki to również skutek palenia papierosów,
 • Przebarwienia ciemnoczerwone.

Przy użyciu jakich środków/metod można zlikwidować żółte, białe bądź pomarańczowe zmiany na uzębieniu?

Po pierwsze i najważniejsze – to nie dopuścić do powstania przebarwień. Jeśli jednak zmiany na zębach stały się Twoim udziałem, kluczem do sukcesu będzie pielęgnacja. W zaistniałych okolicznościach, warto sięgać po sprawdzone rozwiązania – typu: pasty do zębów, nici dentystyczne, płyny antyseptyczne, tabletki oraz wizyty w gabinetach stomatologicznych. Gdy jednak te zawodzą, należy wziąć pod lupę bardziej nowatorskie metody działania. Jednym ze sprawdzonych sposobów na walkę z przebarwieniami jest White Express System – preparat rozjaśniający zęby.

White Express System – działanie proszku wybielającego

Sekret działania White Express System tkwi w nadtlenku karbamidu, tj. substancji niestabilnej, rozpadającej się na tlen oraz wodę. Nadtlenek karbamidu (dzięki właściwościom rozjaśniającym) przywraca śnieżnobiały uśmiech – już po piętnastu dniach od rozpoczęcia kuracji. Regularne stosowanie White Express System gwarantuje szereg pożądanych efektów, w tym: likwidację bakterii – nawet do osiemdziesięciu procent, szybką eliminację bolesnych nadwrażliwości zębów, znaczną redukcję kamienia oraz stuprocentowe zadowolenie Klientek i Klientów. Produkt jest w pełni bezpieczny dla zdrowia oraz nie wywołuje skutków ubocznych. Kwestią wartą uwagi jest również fakt, że w trakcie kuracji wybielającej nie trzeba rezygnować z picia czarnej kawy bądź herbaty. Można również sięgać po środki nikotynowe, takie jak: papierosy, e – papierosy i inne.

Szczotkowanie zębów jeszcze nigdy nie było tak proste

Trzydzieści dni – tyle wystarczy, by Twoje zęby wróciły do dawnej formy. Z White Express System wszystko jest możliwe!

White Express System to preparat do użytku w domu, można używać go również w pracy, podróży bądź na urlopie. Priorytetem – w trakcie stosowania proszku, jest systematyczność, bez której trudno o pożądane efekty.

wybielanie1 White Express System – Twój sposób na przebarwienia!

Zasady korzystania z White Express System

Proszek wybielający White Express System należy aplikować raz dziennie – rano, w południe bądź wieczorem. Z właściwości produktu mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni,  wiek również nie jest ograniczeniem.

White Express System (dostępny w opakowaniu dwadzieścia pięć g) może być Twój za jedyne osiemdziesiąt siedem złotych. Aby móc wejść w posiadanie kuracji wybielającej, istotą jest rejestracja On – line. Wart podkreślenia jest również fakt, że cena proszku – bez rabatu 71 procent, to aż dwieście dziewięćdziesiąt siedem złotych za sztukę. White Express System można zamówić bez wychodzenia z domu, używając wyłącznie laptopa bądź komputera.

Promocyjny rabat dotyczy nowych Klientów sklepu.

O Marzena Wielgus 1 artykuł
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*