Skip to content

White Express System – sposób na bielsze zęby o 5 tonów w 2 tygodnie!

Written by

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Niewiele osób może pochwalić się idealnie białymi zębami. Bardzo często powodem takiego stanu rzeczy jest palenie papierosów oraz picie kolorowych napoi, czerwonego wina i kawy.  Z tego też powodu, wybielanie zębów staje się coraz bardziej popularne oraz dostępna jest coraz szersza gama specyfików, które mają rozjaśnić uzębienie. Obecnie na rynku jest wiele metod, dzięki którym można wybielić zęby. Osoby marzące o śnieżnobiałym uśmiechu mają do wyboru wiele wybielających żeli i past oraz także kosztowne zabiegi laserowe. Przy wyborze odpowiedniej kuracji, należy nie tylko wziąć pod uwagę cenę, ale także bezpieczeństwo.

Proszek wybielający White Express System to przełom w wybielaniu zębów. Jego unikalny skład gwarantuje jaśniejsze zęby nawet o 5 odcieni w 14 dni. Pozwala na szybkie i skuteczne rozjaśnienie uzębienia oraz, co niezwykle istotne, nie niszczy szkliwa i nie powoduje nadwrażliwości zębów. Jest przeznaczony dla osób w każdym wieku, które pragną cieszyć się pięknym uśmiechem i pozbyć się kompleksów.

Jakie czynniki wpływają na kolor uzębienia?

Na naturalny kolor zębów wpływa wiele czynników. Jest on zależny m.in. od grubości, gęstości oraz składu chemicznego zębiny i szkliwa. Na naturalny kolor uzębienia wpływa także zawartość składników mineralnych, takich jak wapń oraz fosfor. Warto wspomnieć, że obserwowany w danej chwili kolor zębów jest wypadkową ich naturalnego odcienia oraz obecnych przebarwień. Takie czynniki jak rodzaj oświetlenia, naturalna wilgotność zębów oraz indywidualne spostrzeżenia obserwatora również mają istotny wpływ na postrzeganie koloru uzębienia. Najczęściej, kolor zębów ocenia się stosując skalę, która zawiera w sobie różne odcienie bieli, żółci oraz szarości.

Kiedy można wybielać zęby?

Według opinii ekspertów, wybielać zęby może prawie każdy.  Nie zalecają oni  jednak wybielania zębów osobom, które nie ukończyły 17 roku życia. Jest to spowodowane faktem, iż w tym wieku szkliwo wciąż ulega mineralizacji, a wszelkie dodatkowe substancje mogą  wywrzeć negatywny wpływ na ten proces. Specjaliści zalecają także rozważne podejście do wybielania zębów w trakcie ciąży i zalecają rozpoczęcie terapii wybielającej po rozwiązaniu, a nawet po skończeniu karmienia piersią.

Przed rozpoczęciem kuracji należy także zadbać o odpowiedni stan uzębienia i wyleczenie wszelkich obecnych ubytków. Zastosowanie substancji wybielających w sytuacji, gdy zęby nie są zdrowe, może wywołać ból oraz silny dyskomfort. W przypadku nadwrażliwości zębów, warto zastanowić się, czy proces wybielania nie pogłębi dolegliwości bólowych i nie przysporzy problemów ze spożywaniem pokarmów i napoi.

2 white%2Bexpress%2Bsystem%2Bskuteczne%2Bi%2Bbezpieczne%2Bwybielanie%2Bzebow White Express System – sposób na bielsze zęby o 5 tonów w 2 tygodnie!

W jaki sposób działa White Express System?

Wybielanie zębów za pomocą White Express System pozwala zredukować obecne przebarwienia oraz zapobiega powstawaniu nowych. Hamuje także rozwój drobnoustrojów obecnych w jamie ustnej, chroni zęby przed próchnicą oraz powstawaniem nowych ubytków. Obecny w White Express System nadtlenek karbamidu, w delikatny dla szkliwa sposób usuwa przebarwienia, przyczynia się do rozkładu zgromadzonych osadów oraz chroni zęby przed pojawianiem się kamienia nazębnego. Proszek wybielający White Express System zapewnia zdrowy i śnieżnobiały uśmiech na długi czas!

Jak należy stosować proszek wybielający White Express System?

Stosowanie proszku White Express System jest niezwykle łatwe. Wystarczy raz dziennie wyczyścić zęby szczoteczką z porcją proszku. Na efekty działania nie trzeba długo czekać, w większości przypadków już po 14 dniach można cieszyć się zębami bielszymi o 5 odcieni! Aby utrzymać idealnie biały zęby, zaleca się regularnie powtarzać wybielanie przy użyciu White Express System, zachowując kilkumiesięczne przerwy.

Co sądzą osoby, które wypróbowały White Express System?

Jadwiga, 49 lat

Kiedyś mogłam pochwalić się białym uśmiechem. Niestety wszystko się zmieniło kilka lat temu. Nałogowe palenie papierosów oraz codzienne picie kawy sprawiły, że moje zęby po 40 roku życia znacznie zmieniły swój naturalny odcień. Próbowałam różnych past wybielających oraz pasków, jednak z marnym skutkiem. Szukałam kuracji wybielającej, którą będę mogła stosować w domowym zaciszu. Zupełnym przypadkiem trafiłam na proszek wybielający White Express System i postanowiłam zaryzykować. Jakie było moje zaskoczenie, gdy po kilku dniach stosowania moje zęby wyraźnie się rozjaśniły, a po 4 tygodniach kuracji mój dawny uśmiech powrócił! White Express System jest nie tylko niezwykle skuteczny, ale także nie nadwyręża mojego budżetu. Wszystkich zachęcam do wypróbowania tego cuda!

Previous article

Stanie zdrowsze od siedzenia

Next article

Wpływ czerwonego wina na serce

Join the discussion

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *