Zdrowie i Ty

Quick Sun Spray – naturalna opalenizna w kilka minut!

Skóra muśnięta słońcem to doskonały sposób na poprawę samopoczucia. Efekt naturalnej opalenizny (w chwili obecnej) można uzyskać stosując zarówno tradycyjne, jak i chemiczne rozwiązania. Do grona najpopularniejszych metod opalania ciała, warto zaliczyć:

  • tradycyjne kąpiele słoneczne (z wykorzystaniem kremów bogatych w filtry UVA oraz UVB),
  • opalanie natryskowe (Airbrush Tanning),
  • samoopalanie – przy użyciu dobrych samoopalaczy (np. Quick Sun Spray).  

W tym kontekście warto podkreślić, że każda dziedzina życia wymaga umiaru. Stosując jedną z powyższych metod, należy zachować zdrowy rozsądek. Częste opalanie ciała – na słońcu bądź w solarium, przyśpiesza starzenie się skóry oraz wywołuje szereg niepożądanych reakcji organizmu, w tym choroby skórne. Chcąc nie dopuścić do przedstawionej sytuacji, warto ograniczyć kąpiele słoneczne. Można również – dla poprawienia ciała i nastroju, zastosować jeden z dostępnych samoopalaczy. Godnym zauważenia produktem jest Quick Sun Spray – samoopalacz w formie mgiełki. Co istotne, preparat można stosować w domu. 

Kilka słów na temat Quick Sun Spray

Quick Sun Spray to nowoczesna alternatywa wobec drogich zabiegów w solarium. Preparat doskonale wchłania się w skórę, nie pozostawiając na powierzchni plam i przebarwień. Produkt jest w pełni bezpieczny dla zdrowia oraz zapewnia długotrwałe efekty działania. Aplikacja Quick Sun odbywa się przy użyciu atomizera, który gwarantuje równomierne rozpylenie produktu. Regularne stosowanie samoopalacza, daje rezultat w postaci przyciemnionej skóry – nawet o pięć odcieni!

Quick Sun Spray – produkt przetestowany laboratoryjnie

Quick Sun Spray to środek przebadany przez grono naukowców oraz grupę kobiet na całym świecie. Istotny jest również fakt, że Quick Sun udokumentowany został przez NCBI (tj. Amerykańskie Narodowe Centrum Informacji Biotechnologicznej). 

Jak stosować Quick Sun Spray?

Zmiany na skórze potrafią zniweczyć każde plany. Chcąc uniknąć skutków podobnych sytuacji, warto stosować się do znanych wszystkim zasad. Po pierwsze, peeling. Suche miejsca na skórze absorbują największą ilość kosmetyku. Aby nie dopuścić do powstania szpetnych skaz na ciele, istotą jest odpowiednie nawilżenie. Przed przystąpieniem do zabiegu należy zastosować peeling, czyli pozbyć się martwego naskórka. Gotowy peeling można kupić w sklepie bądź skomponować w domu – sól lub cukier z oliwą wygładzą skórę i przygotują ją do wchłonięcia sprayu. Po drugie, łokcie i kolana. Nadmienione części ciała warto objąć szczególną opieką – na nich bowiem skóra wysycha najszybciej. Quick Sun Spray jest produktem bezpiecznym dla skóry oraz gwarantuje natychmiastowe działanie. Już po siedmiu minutach od rozprowadzenia sprayu na ciele, skóra staje się ciemniejsza.  

Elementy wchodzące w skład Quick Sun Spray

1). DHA.

2). Karoten.

3). Ekstrakt z orzecha włoskiego.

DHA (czyli kwas dokozaheksaenowy) to kluczowy element Quick Sun Spray oraz nowoczesnych środków samoopalających. Istotną funkcję – w tym przypadku, odgrywa reakcja chemiczna, a ściślej rzecz ujmując, reakcja pomiędzy dihydroksyacetonem a aminokwasami, znajdującymi się w naskórku. Widoczne efekty można zauważyć już po sześćdziesięciu minutach, natomiast po kilku gościnach (tj. pięciu – sześciu) da się zaobserwować oczekiwany efekt skóry muśniętej słońcem.

Karoten – należący do rodziny karotenoidów, gwarantuje brązowy odcień skóry, bez konieczności wstawiania jej na szkodliwe działanie promieniowania ultrafioletowego. Regularne stosowanie produktów z beta – karotenem przynosi szereg pożądanych rezultatów, w tym – zdrowy wygląd skóry. Karoten jest również sprzymierzeńcem w walce z wolnymi rodnikami.

Ekstrakt z orzecha włoskiego – podobnie jak DHA i karoten, wykorzystywany bywa do produkcji kremów i balsamów opalających. Ciekawostką jest fakt, że zarówno liście, jak i łupiny orzecha, posiadają w swoim składzie – juglon, tj. pigment zapewniający miodowo – złocisty odcień cery. 

Uwaga!

Każdy z komponentów posiada szereg właściwości kosmetycznych, które gwarantują złocisty wygląd skóry. Dla uzyskania lepszych efektów, Quick Sun Spray należy aplikować dwa razy dziennie – na uprzednio oczyszczoną skórę twarzy i ciała. Preparat nie pozostawia efektu „klejenia się”.

Wystarczy jedno kliknięcie!

Quick Sun Spray może być Twój, jeśli w ciągu godziny klikniesz w okienko „ZAMÓW TERAZ”. Samoopalacz dostępny jest on – line, dzięki czemu nie ma konieczności wychodzenia z domu. Klienci, którzy zgłoszą się do nas po raz pierwszy, otrzymają rabat – aż 55 procent. Rabat jest jednorazowy i dostępny wyłącznie dla pierwszego zamówienia! Produkt zarezerwowany już teraz, trafi w ręce użytkownika za dwa – trzy dni. Jeśli Klient – z jakichś jemu tylko znanych powodów, odstąpi od umowy, Firma zwróci wszelkie poniesione koszty. Aby odzyskać wydane pieniądze, Klient zobligowany jest do odesłania pustego opakowania po Quick Sun Spray.

Promocja trwa do wyczerpania zapasów! 

47 lat Aleksandra Szulc wykonuje zawódOpiekunka Dziecięca: Wykształcenie zdobyte: Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu Wiedza i doświadczenie zawodowe zdobyte Szczecin

Tutaj polecana strona

Aleksandra Szulc

47 lat Aleksandra Szulc wykonuje zawódOpiekunka Dziecięca: Wykształcenie zdobyte: Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu Wiedza i doświadczenie zawodowe zdobyte Szczecin

Tutaj polecana strona

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *