Przełomowa przenikalność kremu Lefery

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Większość kremów przeciwzmarszczkowych ma jedną i tą samą wadę – ich czynne składniki w znikomej wartości docierają do głębszych warstw skóry, znaczna ilość ok. 99% pozostaje na naskórku. Wydaje się nam wtedy, że cera jest nawilżona od środka, jednak niestety okazuje się to kompletną bzdurą. Na szczęście francuscy badacze zgłębili ten problem, dzięki czemu powstał unikatowy krem Lefery.

Czym się wyróżnia?

Produkt Lefery Active Cell Regeneration posiada nanosomy naturalnego pochodzenia, w których znajdują się mikrocząsteczki składników aktywnych jak np. kolagen lub kwas hialuronowy. Badanie genetyczne ex vivo wykazały, iż aż 85% z nich przedostaje się przez 14-wartswową skórę i dopiero na końcu uwalniają swe wartościowe związki. Właśnie dlatego likwidacja zmarszczek jest widoczna już po 4-tygodniowym stosowaniu!

W pierwszym tygodniu możemy zauważyć rozjaśnienie naszej skóry. Jest też bardziej sprężysta i nawilżona. Drugi tydzień stosowania przynosi nam spłycenie kurzych łapek i innych niedoskonałości, które znajdują się w warstwach bliższych naskórkowi. W trzeciej fazie działania, czyli w trzecim tygodniu, możemy zaobserwować wygładzenie głębszych zmarszczek z okolic ust i czoła. Natomiast po czwartym tygodniu nikt nie uwierzy nam, że nie stosowaliśmy żadnych zastrzyków z botoksu czy liftingu. Nasza cera staje się młodsza nawet o 10 lat!

Póki co krem Lefery odniósł zdumiewającą sławę we Francji i stopniowo przenosi się na inne kraje europejskie. Na razie w Polsce dostępny jest jedynie przez Internet, ale i tak nie warto zwlekać, by jak najszybciej na nowo ujrzeć siebie sprzed lat!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*