Skip to content

Olejek Hairmastic – skuteczny na łysienie

Written by

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Osoby, które od dłuższego czasu walczą z łysieniem, często myślą, że jedynym ratunkiem dla nich jest jedynie przeszczep włosów. Istnieją jednak mniej inwazyjne sposoby, które pozwalają zahamować wypadanie włosów i odzyskać gęstą fryzurę.  Amerykańscy fryzjerzy opatentowali unikalna recepturę naturalnych olejków Hairmastic Advanced Hair Growth Stimulator, które nakładane na skórę głowy, już po miesiącu likwidują problem wypadania włosów.

Przyczyny wypadania włosów

Za łysienie lub wzmożone wypadanie włosów odpowiadają różne czynniki. Bardzo często przyczyną zwiększonego wypadania włosów mogą być codzienne zabiegi (prostowanie, kręcenie, suszenie czy tapirowanie), ale również poważne choroby czy czynniki genetyczne.

Jak pokonać wypadanie włosów?

Aby wyeliminować problem wypadania włosów, warto zastosować kosmetyki do włosów, które zawierają składniki stymulujące cebulki włosów. W olejku Hairmastic wykorzystano naturalny ekstrakt z owoców amli, olej rozmarynowy czy olej kokosowy, które wzmacniają strukturę włosów i pobudzają cebulki do odrostu utraconych włosów.  Efekty widoczne są zazwyczaj po 30 dniach kuracji. Aby zmaksymalizować efekty działania olejku Hairmastic, warto wzbogacić codzienną dietę o produkty bogate w witaminę B, A i E czy cynk. 

Previous article

Keton malinowy - nowy hit czy kit odchudzania

Next article

Objawy anginy

Join the discussion

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Font Resize