Odkrycie kosmetyczne – krem Lefery

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Każda kobieta marzy o gładkiej skórze bez zmarszczek, jednak czas płata nam figla i pierwsze zmarszczki mogą pojawiać się już nawet po 23-tym roku życia. Wpływ na to ma stosowana pielęgnacja, geny oraz styl życia. Szybkim sposobem na wygładzenie skóry twarzy są zastrzyki botoksu lub kwasu hialuronowego. Jednak wadą takich zabiegów jest nie tylko ich cena, ale również nienaturalny i krótkotrwały efekt. Większość kremów dostępnych na rynku nie jest w stanie zniwelować istniejących zmarszczek, dlatego taką rewolucją kosmetyczną okazał się krem Lefery Active Cell Regeneration for Day stworzony przez zespół genetyków z amerykańskiego laboratorium w Bostonie.

Na czym polega rewolucyjne odkrycie Lefery Cosmetics?

Aby krem mógł skutecznie spłycić zmarszczki, jego składniki aktywne muszą przeniknąć przez barierę naskórka. Niestety pory skóry są zbyt małe, dlatego cała kompozycja kremu zawsze pozostawała jedynie na naskórku – odżywiając go i nawilżając, jednak nie było możliwe spłycenie zmarszczek. Lefery Cosmetics poświęciło lata badań, aby stworzyć mikrocząsteczki substancji aktywnych zdolnych do pełnej penetracji skóry. Krem Lefery Active Cell Regeneration to pierwszy kosmetyk, który działa nie tylko na powierzchni skóry. Zminiaturyzowane cząsteczki kwasu hialuronowego oraz kolagenu przenikają przez pory skóry, docierając do upośledzonych działaniem czasu komórek skóry. Właśnie w nich dochodzi do regeneracji, dzięki czemu rozpoczynają one ponownie produkcję kluczowych białek skóry. Efekt działania kremu jest porównywalny do aplikacji wypełniaczy skóry, jednak dzieje się to wszystko w sposób całkowicie naturalny i nieinwazyjny.

Efekty kremu Lefery Active Cell Regeneration

Aby komórki skóry odzyskały w pełni prawidłowy metabolizm potrzebne są około 4 tygodnie. Po tym czasie zmarszczki zostają widocznie spłycone, a skóra z dnia na dzień wygląda młodziej i świeżej. Wyeliminowane zostają również przebarwienia i inne niedoskonałości skóry.

Cena kremu Lefery

Ponieważ otrzymanie mikrocząsteczek substancji aktywnych nie jest proste technologicznie, cena kremu jest dosyć wysoka i wynosi ponad 150 dolarów (ponad 500 zł). Jednak producent kremu dopiero wprowadza produkt na rynek i wprowadził promocję dla pierwszych testerek kremu Lefery Active Cell Regeneration. Dzięki temu rewolucyjny krem na zmarszczki można kupić już za około 250 zł, jednak cena produktów w promocji jest ograniczona.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*