Zdrowie i Ty

Naturalne usuwanie zmarszczek w miesiąc

Ludzie już od dawna marzyli o sposobie wydłużenia sobie życia lub chociażby dłuższego cieszenia się młodością. Niestety w tamtych czasach było to jedynie mrzonką, której nikt nie mógł spełnić. Jednak dzisiaj, gdy wynaleźliśmy już tyle cudów techniki, marzenie o młodej i jędrnej skórze staje się prawdą! Francuscy badacze odkryli sposób, jak dzięki zwykłemu kremowi można pozbyć się zmarszczek na stałe.

Potwierdzone działanie…

Jako pierwsza wypróbowała ten specyfik żona jednego z genetyków i już po czterech tygodniach stosowania, jej skóra widocznie się rozjaśniła, uelastyczniła i wygładziła. Mimo, iż ma 70 lat jej cera wygląda świeżo i promiennie. A to wszystko jest zasługą jednego kremu, bez stosowania zastrzyków z botoksu czy innych równie nieprzyjemnych zabiegów. Krem Lefery, można powiedzieć, czyni cuda i odwraca naturalne starzenie się skóry. Działa on już na poziomie DNA i tam odmładza wiek komórek skóry!

Genetykom z Paryża udało się zmniejszyć cząsteczki składników aktywnych do 10-100 nanometrów, dzięki czemu wszelkie mikrocząsteczki kolagenu czy kwasu hialuronowego, zamknięte w nanosomach naturalnego pochodzenia, bez problemu docierają do najgłębszych warstw skóry, by tam na nowo rozpocząć wiązanie wody i w efekcie odmłodzić komórki i Twoją cerę.

Inne kremy przeciwzmarszczkowe działają jedynie na poziomie naskórka, który nawilżają i spłycają zmarszczki znajdujące się jedynie na powierzchni, kompletnie nie radząc sobie z głębszymi warstwami skóry. Produkt Lefery ma za zadanie oddziaływać aż na DNA, by dzielące się wciąż komórki nie traciły związków istotnych do wiązania wody i zachowania młodego wyglądu.

W efekcie oznacza to, że nasza cera staje się dużo bardziej wygładzona i elastyczna, gdyż następuje reaktywowanie procesu wiązania wody z pomocą kwasu hialuronowego. Kolagen wypełnia bruzdy i likwiduje zmarszczki, a naturalne olejki (np. Borage Oil) odnawiają fibroblasty, sprawiając, że stają się młodsze nawet o 10 lat!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *