Mezoterapia bezigłowa

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Mezoterapia bezigłowa jest to bezinwazyjna metoda wprowadzania substancji kosmetycznych i leczniczych  w głąb skóry dzięki falom ultradźwiękowym (sonoforezie) i  zjawisku elektroporacji.
Elektroporacja  jest to proces zachodzący w błonie komórkowej, pod wpływem wysokonapięciowych pól  elektrycznych, pozwalający na utworzenie na krótki okres czasu przerwy w zewnętrznej powłoce komórki (błonie  komórkowej). Umożliwia to transport składników aktywnych, zawartych w kosmetykach, do najgłębszych warstw  skóry, poprawiając efekty zabiegów wykonywanych tradycyjnymi metodami. Kiedy głowica aparatu ultradźwiękowego  dotyka skóry, na  styku tych płaszczyzn zachodzi wiele reakcji. Początkowy efekt cieplny stanowi przygotowanie do  zabiegu.

Mikromasaż, poprzez swoje działanie mechaniczne, powoduje powstanie w tkankach pewnego nadciśnienia,  a to sprawia, że błony komórkowe staja się bardziej przepuszczalne. Dzięki temu łatwiejsze jest wydalanie produktów  przemiany materii i przyswajanie ważnych składników odżywczych przez komórki. W wyraźny sposób poprawia się  regeneracja komórek. Skóra i tkanka mięśniowa staje się dzięki temu zdrowsza i sprężystsza. Ultradźwięki (sonoforeza) wpływają na zwiększone wchłanianie preparatów w skórę. 

Mezoterapia bezigłowa  to skojarzone działanie  ultradźwięków i elktroporacji. Polega ona na użyciu specjalnej fali elektromagnetycznej występującej w postaci impulsów. Dociera ona do wnętrza skór, jak również, poprzez błonę komórkową, do wnętrza komórki, co powoduje, że terapia jest bardzo efektywna. Celem mezoterapii bezigłowej jest odmładzanie, normalizowanie, rewitalizowanie, nawilżanie, tonizowanie, rozjaśnianie plam, spłycanie zmarszczek, lifting  oraz redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej, rozstępów, ujędrnienie biustu. Jest to zabieg bezbolesny.

 Wskazania do mezoterapii bezigłowej:

·         utrata elastyczność skóry
·         profilaktyka przeciwzmarszczkowa
·         rozszerzone naczynka
·         blizny
·         przebarwienia
·         rozstępy
·         cellulit

Mezoterapia przynosi efekty tylko wtedy, gdy wykonana jest w serii 6-10 zabiegów, co 3-5 dni,  a następnie raz na  3- 4 miesiące w celu podtrzymania efektu.

 Gwarantowane efekty po serii zabiegów:

·         wyraźnie widoczne rezultaty liftujące, ujędrnienie skóry
·         redukcja zmarszczek i bruzd
·         rewitalizacja i poprawa kolorytu skóry
·         nawilżenie i dotlenienie
·         uszczelnienie  naczyń krwionośnych
·         pobudzenie procesów naprawczych w skórze
·         złagodzenie trądziku i odmrożeń
·         spłycenie lub zniwelowanie blizn

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*