Magni Lips sposób na szybkie i bezpieczne powiększanie ust

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Nie trzeba decydować się na operację plastyczną polegającą na wstrzykiwaniu w usta kwasu hialuronowego lub stałego wypełniacza, m.in. silikonu medycznego, aby osiągnąć efekt pełnych, ponętnych ust. Można tego dokonać w prostszy, nieinwazyjny i zupełnie bezpieczny sposób, dostępny dla każdego, w atrakcyjnej cenie. W zasięgu ręki jest błyszczyk Magni Lips, dostępny w sprzedaży między innymi za pośrednictwem strony internetowej producenta. Jaka jest jego zasada działania i jakie efekty dzięki niemu można uzyskać?

Na pomoc naturze

Nie każdą kobietę „Matka natura” obdarzyła pięknymi, pełnymi ustami, jak u zagranicznych aktorek. Mogą się nimi pochwalić m.in. Kylie Jenner czy Angelina Jolie. Wiele pań marzy o takich ustach i nie boi się poddać zabiegom z zakresu medycyny estetycznej, aby tylko osiągnąć wyznaczony cel. Dlatego w gabinetach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej panuje tłok, a zapisy na zabiegi powiększania ust są robione na kilka tygodni czy nawet miesięcy do przodu.

Wstrzykiwanie w usta wypełniaczy może jednak nieść za sobą ryzyko pojawienia się wielu efektów ubocznych. Wypełniacz może zostać odrzucony przez organizm i wywołać infekcję, prowadzącą do wielu niebezpiecznych konsekwencji. Lepiej ich uniknąć, zwłaszcza, że istnieją alternatywne możliwości powiększania ust. Przykładem jest innowacyjny błyszczyk Magni Lips, który daje zadziwiające, pozytywne efekty, które zszokowały nawet doświadczonych lekarzy specjalizujących się w medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej. W czym tkwi sekret receptury Magni Lips? Jak błyszczyk działa na usta użytkowników?

Skład i działanie Magni Lips

Błyszczyk Magni Lips został stworzony z myślą o kobietach, które chcą mieć duże, ponętne usta, bez konieczności poddawania się ryzykownemu, bolesnemu i bardzo drogiemu zabiegowi w klinice medycyny estetycznej. Wybierając błyszczyk Magni Lips możemy zapomnieć o kupowaniu kosztownych kosmetyków do pielęgnacji ust. Jego cena bowiem pozytywnie zaskakuje, zwłaszcza w konfrontacji z wysoką skutecznością jego działania. Cena odstaje od tej, w której możemy kupić zwykły błyszczyk na stoiskach z kosmetykami kolorowymi, ale za pozytywne efekty powiększania ust warto zapłacić nieco więcej.

Sekret Magni Lips tkwi w jego składzie, w którym wykorzystano wiele substancji aktywnych, które dodają ustom objętości, wpływają na ich perfekcyjne nawilżenie i wygładzenie. Wargi już po pierwszym zastosowaniu błyszczyka stają się nawet o 20 procent większe, bardziej jędrne i przy tym ponętne. Kosmetyk zawiera substancje pochodzenia naturalnego, dlatego nie występuje w jego przypadku ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych.

Głównymi składnikami błyszczyka Magni Lips jest kolagen i acmella. Ten drugi ingredient jest wyciągiem z afrykańskiej rośliny, w której występuje duże nagromadzenie alkaloidów, a  w szczególności spitantholu.  Naturalne składniki błyszczyka zawierają nawet trzykrotnie więcej substancji aktywnych, odpowiedzialnych za fantastyczne rezultaty, jakie stają się udziałem kobiet stosujących ten kosmetyk. Ich usta powiększają się niemalże w mgnieniu oka. Wyciąg z acmelli znajdujący się w składzie Magni Lips jest wysoko skondensowany i dodatkowo wzbogacony naturalnym kolagenem. Dzięki temu można zwielokrotnić efekty, które uzyskuje się dzięki temu kosmetykowi. Natychmiast po nałożeniu na usta Magni Lips, stają się one większe. Zaleca się nanoszenie błyszczyka codziennie – rano i wieczorem, co pozwoli na utrzymanie stanu ciągłego wypełnienia ust i nadania im kuszącego kształtu. Błyszczyk silnie nawilża usta, przez co po kilku tygodniach stosowania znikają nieestetyczne zmarszczki, które pojawiają się wokół ust.

Dodatkowym atutem Magni Lips jest jego delikatny kolor, który podkreśla naturalną barwę kobiecych ust. Można go używać zamiast kosmetyków kolorowych, takich jak błyszczyk, konturówka czy pomadka.

41da9b0b084cd6a29494c0524e493699 Magni Lips sposób na szybkie i bezpieczne powiększanie ust

Potwierdzone działanie

Specjaliści z zakresu medycyny estetycznej z Warszawy śledzili przemianę, jaką przeszły kobiety stosujące błyszczyk Magni Lips. Okazało się, że pacjentki już po 2 tygodniach od pierwszego zastosowania, przy codziennym używaniu błyszczyka, powiększyły usta średnio o 67 proc.

Naukowcy poddali błyszczyk Magni Lips drobiazgowym badaniom. Testów klinicznych tego preparatu dokonano na Uniwersytecie Stanowym w Minnesocie w Stanach Zjednoczonych. Potwierdzono, że unikalny kompleks w pełni naturalnych składników oddziałuje na ludzkie usta w sposób ponadprzeciętny i wielopłaszczyznowy. Dzięki nakładaniu na usta Magni Lips każdego dnia, zwiększamy ukrwienie warg, dodając im objętości. Błyszczyk poprawia naturalny kontur i ujędrnia skórę wokół ust, nawilża ją i poprawia jej koloryt.

Z tego względu błyszczyk Magni Lips zyskał i wciąż zyskuje ogromną popularność wśród kobiet marzących o naturalnym powiększeniu ust. Jego zastosowanie może spokojnie konkurować z inwazyjnym wypełnianiem ust w gabinetach medycyny estetycznej.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*