Lefery Active Cell Regeneration for night

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Wiecznie młoda Susan Madden, choć według metryki ma już ponad 70 lat, wciąż zaskakuje swoim młodym wyglądem. Susan przedstawiła Polkom swoją słynną 4-tygodniową formułę, rzucając wyzwanie tradycyjnym metodom przeciwzmaszczkowym.

Tysiące Polek porzuciło nieskuteczne kosmetyki produkowane przez duże koncerny na rzecz kremów Lefery Cosmetics. Ty również możesz cieszyć się rezultatami po zastosowaniu miesięcznej kuracji i cieszyć się ze zdumionych min mężczyzn, którzy byli przekonani, że jesteś 10 lat młodsza. Nigdy nie jest za późno, by być młodszą i atrakcyjniejszą. Już po miesiącu zobaczysz efekty – zmarszczki staną się ledwo widoczne, zaś skóra będzie gładsza, zdrowo naprężona i delikatna w dotyku.

Mikrocząsteczkowa kuracja przeciwzmarszczkowa

Lefery Active Cell Regeneration for Night to 4-tygodniowa formuła autorstwa amerykańskich genetyków, którą nanosi się na skórę. Tradycyjne kremy nie wnikają w głąb skóry. Ich cząsteczki są zbyt duże, aby mogły zostać przetransportowane przez pory skóry. Mikrocząsteczki w kremie Lefery Active Cell Regeneration for Night są 200 razy mniejsze niż pory w skórze, dzięki czemu mogą się przedostawać do jej najgłębszych warstw. Pozwala to na naprężenie skóry i wygładzenie zmarszczek.

Kremy dostępne w drogeriach nie pobudzają skóry do produkcji kolagenu dostatecznie skutecznie. Naprężają skórę, ale nie wykorzystują do tego naturalnych mechanizmów organizmu. 4-tygodniowa mikrocząsteczkowa formuła Lefery Active Cell Regeneration for Night dociera do najgłębszych warstw skóry i pobudza organizm do produkcji własnego kolagenu. Dzięki temu Twoja skóra sama poradzi sobie ze zmarszczkami, gdyż będzie naturalnie bardziej sprężysta.

Działanie progresywne

Już po pierwszym dniu powinnaś poczuć, że Twoja skóra jest bardziej naprężona i świeższa. Już po tygodniu zauważysz wyraźne różnice. Niektóre zmarszczki staną się ledwie dostrzegalne. A już po miesiącu regularnego stosowania Twoja skóra będzie świeża i elastyczna. Małe zmarszczki będą bardzo płytkie, aż niedostrzegalne! Większe zmarszczki będą dużo płytsze. Po miesięcznej kuracji powinnaś wyglądać na kilka lat młodszą.

Jeśli jednak będziesz niezadowolona z kuracji, możesz skorzystać ze specjalnej gwarancji Lefery Cosmetics. Bez zbędnych pytań dostaniesz zwrot pieniędzy za kurację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *