Krem na łysienie?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Przyznam szczerze, producenci kosmetyków, czy mówiąc ogólniej, produktów na wypadające włosy nie przestają mnie zaskakiwać. Całkiem niedawno znajoma mi osoba, zwróciła moją uwagę na to, że pisząc na temat łysienia, w ogóle pominąłem preparat Hair Loss Cream. Zgodziłem się  z nią i postanowiłem ten błąd naprawić, czego efektem jest dzisiejszy wpis.

Czym jest więc ten tajemniczy produkt? Kremem na powstrzymanie łysienia. Uściślijmy jednak. Przyda się on Wam jeśli macie problem z dwoma typami wypadania włosów : telogenowym i plackowatym. Jego stosowanie wstrzymuje uporczywe i denerwujące swędzenie i zaczerwienienia skóry głowy, jednocześnie wstrzymując łuszczenie się naskórka. Za jednym więc zamachem możemy załatwić wszystkie problemy związane ze wspomnianymi wcześniej typami łysienia. Dodam jeszcze, że Hair Loss Cream oparty jest całkowicie na naturalnych składnikach.

W czym tkwi tajemnica jego działania? HLC zawiera w sobie aminokwasy, których nasz organizm albo nie potrafi wyprodukować sam, albo ich tworzenie może zostać zaburzone czynnikami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Opisywany krem zawiera między innymi tryptofan, którego brak odpowiada za łysienie rozlane. Kolejne dwa aminokwasy de facto są od siebie zależne. Aby być dokładniejszym powiem, że powstawanie cystyny, wynika z tworzenia przez nasz organizm metioniny. Jeśli zauważymy u siebie łamliwość i wypadanie włosów, a także problemy z paznokciami, to najprawdopodobniej oznacza brak drugiego z wymienionych aminokwasów. Z kolei cystyna współtworzy z nim tak zwaną keratynę. A to już nazwa, która nam zwykłym ludziom, mówi więcej. Kończąc ten przydługi i nudny wykład, wspomnę jeszcze, ze skład HLC opiera się o tak zwane flawonoidy. Są to substancje odżywcze, które wzmacniają naczynia krwionośne – dość istotny element, od którego zależy między innymi siła i gęstość naszych włosów.

Kończąc ten wpis, podam jeszcze parę liczb, które udało mi się wynaleźć. Na Hair Loss Cream przeprowadzano badania kliniczne, które wykazały, że po 2 tygodniach stosowania tego kremu, można zauważyć zmniejszenie ilości wypadających włosów (o około 20%).  Po takim samym czasie, pozbędziecie się swędzenia i zaczerwienia skóry, aż w 75%. Po mniej więcej pól roku zauważymy znaczną poprawę gęstości naszej fryzury. Daleki jestem od bezpośredniego polecania Hair Loss Cream, bez wątpienia jednak warto się mu bliżej przyjrzeć.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*