Ha-Pantoten preparaty na słabe włosy dla pań

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Włosy kobiet są szczególnie narażone na wypadanie spowodowane ich osłabieniem. Panie często robią z nimi wiele rzeczy, które taki stan mogą spowodować. Przykładem może być ich notoryczne farbowanie, przesuszanie, czy ondulacja. Nie można też zapomnieć o tym, że często na osłabienie a w konsekwencji wypadanie włosów, wpływa także ciąża. Na szczęście dla kobiet istnieje mnóstwo preparatów, głównie witaminowych, które korygują stan włosów. I mimo, że przeznaczone są także dla mężczyzn, to nie ma się co czarować, że większy wpływ mają na włosy kobiet. Jednym z takich produktów, na który zwróciła mi uwagę znajoma jest Ha- Pantoten. Dokładniej rzecz ujmując jest to seria preparatów, które mają poprawiać kondycję włosa.

Zacznę od Ha – Pantoten Classic. Jak sama  nazwa wskazuje, jest to zbiór mikroelementów i witamin, które są wprost przeznaczone do wzmacniania włosów. Zresztą nie tylko, bo jak wiadomo oddziałują one też na paznokcie i skórę. I patrząc na skład nie spodziewajcie się zaskoczenia. Cynk, witamina E, krzem żelazo. Nawiązując do nazwy : klasyczne składniki hamujące wypadanie włosów, poprzez wzmacnianie ich cebulek. W serii produktów oznaczonych logiem Ha – Pantoten znajdziecie też drogie panie szampony. Ich skład opiera się o naturalne wyciągi z roślin i ziół, które rzecz jasna mają działać na cebulki i odżywiać włosy. Rola ta spoczywa głównie na kompleksie witamin, które w tym szamponie znajdziemy: A, E, Biotyna, H. A wymieniłem tylko niektóre.  Szampon Ha – Pantoten występuje w dwóch rodzajach. Do włosów przetłuszczających się i suchych. Oba w cenach dość przystępnych – 19 złotych. Istnieje jeszcze Ha – Pantoten Optimum. Jest on właściwie składem bardzo podobny do tego oznaczonego jako Classic. Jedyna różnica jest taka, że zawiera on optymalną ilość konkretnych składników potrzebnych do pielęgnacji włosów.

Cała ta grupa preparatów stosowana może być również przez kobiety w ciąży, co dość istotne z racji tego, że wtedy najbardziej należy wzmacniać swój organizm witaminy i minerałami. Inna sprawa, że producenci zalecają jednak wcześniejszą konsultację z lekarzem. Grupa produktów Ha-Pantoten nie jest może liderem rynku, ale bez wątpienia warta jest bliższemu zapoznaniu się z nimi. Tym bardziej, że to kolejne preparaty z tych bezpieczniejszych opartych na naturalnych składnikach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*