Formexplode – mięśnie i wytrzymałość

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Od niepamiętnych czasów smukła, wysportowana sylwetka była oznaką męskości. Wielu panów dążąc do idealnego wyglądu podejmuje pewne kroki – różnorodne diety, ćwiczenia i treningi na konkretne partie ciała lub stawia na odżywki albo suplementy. Panowie wybierają spośród tysięcy produktów takie, które uważają za dobre. Jednak często opisywane rezultaty nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Jak można znaleźć produkt, który spełni wszelkie oczekiwania oraz pozwoli osiągnąć zamierzone cele?

Na rynku od dłuższego czasu pojawiają się coraz to nowe produkty, które mają wspomóc mężczyzn w budowaniu masy mięśniowej. Czym zatem kierować się przy wyborze odpowiedniego suplementu na masę? Na pewno składem produktu. Najlepiej by było, aby składał się on z naturalnych i znanych składników, co zagwarantuje bezpieczeństwo stosowania. Im lepiej zapoznamy się ze składem, tym lepiej dla nas. Dlatego warto wybierać suplementy, które mają jasno podany skład. Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę są oczywiście opinie – klientów oraz/lub ekspertów w danej dziedzinie. Nic nie stanowi lepszego potwierdzenia skuteczności produktu od recenzji ludzi, którzy go stosowali. Warto więc dokładnie przejrzeć oferty różnych producentów w poszukiwaniu najlepszego dla siebie suplementu na masę mięśniową. Aby ułatwić taki „research” prezentujemy Formexlode.

Czym jest Formexplode?

Formexplode jest suplementem stworzonym i przeznaczonym dla mężczyzn, którzy marzą o osiąganiu maksymalnych wyników podczas treningów. Powstał w oparciu o aminokwasy, które są budulcem każdej komórki białkowej w organizmie. Rolą aminokwasów jest działanie anaboliczne i antykataboliczne.  Co to oznacza?

Anabolizm to ciąg reakcji chemicznych, które substancje proste przekształcają na złożone. Katabolizm zaś to proces odwrotny. Dlatego tak ważne jest, aby suplement, który przyjmujesz zapobiegał procesom katabolicznym.

Z czego składa się preparat Formexplode?

Formexplode to unikalne połączenie 4 głównych składników: BCAA, L-karnityny, kreatyny oraz L-argininy. Każdy z tych komponentów jest niezwykle ważny w procesie budowania i formowania masy mięśniowej.

BCAA – dostarcza trzech najistotniejszych aminokwasów do organizmu. Są to leucyna, izoleucyna oraz walina. Są to aminokwasy rozgałęzione, czyli takie, które odpowiadają za zmniejszanie uczucia zmęczenia po wysiłku fizycznym. Działają również antykatabolicznie. Produkty zawierające BCAA są zatem dedykowane osobom uprawiającym sport wiążący się z wykorzystaniem siły fizycznej. Ten składnik jest potrzebny zarówno w ćwiczeniach mających na celu budowanie masy mięśniowej jak i przy pozbywaniu się nadprogramowych kilogramów. Dzięki wysokiej zawartości BCAA w Formexplode organim szybciej się regeneruje, a także dłużej wytrzymuje podczas treningów.

L-karnityna – to przede wszystkim spalacz tłuszczu. Transportuje ona kwasy tłuszczowe i przetwarza je na energię. L-karnityna wykazuje również szereg innych działań, takich jak: przyspieszenie regeneracji mięśni po wysiłku, minimalizuje procesy kataboliczne, a także odtruwa organizm (eliminuje wolne rodniki) oraz działa przeciwstarzeniowo na komórki.

Kreatyna – jest związkiem chemicznym. W jego skład wchodzą arginina, glicyna i metionina. Jest wykorzystywana przez ludzki organizm w czasie dużego wysiłku fizycznego, gdyż podtrzymuje właściwy poziom ATP (nośnika energii). Zbyt niski poziom ATP powoduje szybsze męczenie się mięśni, zaś jego zwiększony poziom gwarantuje przyrost siły i wytrzymałości przy obciążeniach związanych na przykład z treningami. Zatem kreatyna jest szczególnie istotnym elementem wszelkich suplementów na masę mięśniową.

L-arginina – ma wiele zalet nie tylko w odniesieniu do budowania muskulatury. Przede wszystkim jednak daje ona początek reakcji wytwarzającej tlenek azotu, dzięki któremu mięśnie mogą się rozkurczać. Dodatkowo podnosi ona efektywność wszelkich ćwiczeń siłowych. Trzeba jednak pamiętać, że suplementacja L-argininą powinna być systematyczna, a nie doraźna. Badania wykazały, że krótkotrwałe jej przyjmowanie nie przynosi spodziewanych rezultatów.

Jakie działanie wykazuje Formexplode?

Odżywka na mięśnie Formexplode działa wieloaspektowo na cały organizm. Pierwszym ważnym rezultatem stosowanie tego preparatu jest detoksykcja organizmu. Dzięki temu każdy organ jest oczyszczony z toksyn i pracuje wydajniej bez zbędnych obciążeń. Dodatkowo pozwala osiągnąć spektakularne wyniki przy treningach. Wielu przebadanych mężczyzn zauważyło, że dzięki suplementacji ich efektywność na siłowni wzrosła, mięśnie szybciej nabierały odpowiedniego wyglądu i siły, a ich ogólna kondycja i wytrzymałość każdego dnia wzrastała. Połączenie starannie dobranych dawek wszystkich składników pozwala w niedługim czasie osiągnąć zamierzone cele w odróżnieniu od innych dostępnych na rynku preparatów. 

Zalety Formexplode

  • Detoksykacja organizmu;
  • Wzrost masy i siły mięśni;
  • Szybsza regeneracja po treningach;
  • Dostarczenie odpowiedniej ilości niezbędnych aminokwasów do organizmu;
  • Eliminacja zbędnej tkanki tłuszczowej;
  • Przebadany i starannie dobrany skład preparatu;
  • Zadowoleni klienci.

Jak stosować Formexplode?

Składając zamówienie otrzymasz nie tylko opakowanie preparatu, ale również miarkę, którą w łatwy sposób odmierzysz odpowiednią ilość. Suplement należy przyjmować w dawkach nieprzekraczających 7 g/dzień. Wystarczy odmierzoną miarę rozpuścić w wodzie, mleku lub jogurcie. Formexplode należy przyjmować w przed dowolnie wybranym posiłkiem.

Jak oceniają Formexplode klienci?

„Do zakupu zachęcił mnie mój trener, który przetestował tę odżywkę na sobie. U niego przyniosła naprawdę dobre rezultaty, więc pomyślałem, że warto spróbować. Teraz na treningach wytrzymuję dużo dłużej, szybciej wracam do sił, a mięśnie zaczynają się powoli pięknie formować.”

„Zawsze byłem drobny i raczej mało umięśniony. Próbowałem to jakoś zmienić, więc szukałem rozwiązania. Zacząłem od diet i ćwiczeń. Dało to całkiem dobry efekt, ale ja chciałem więcej. Wyszukałem w internecie odżywkę na masę Formexplode i postanowiłem zaryzykować. To był dobry wybór! Wreszcie mordercze serie na siłowni dają takie efekty jak chciałem osiągnąć!”

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*