Enjoy- Szkoła Językowa Warszawa Wola, Centrum, Tarchomin

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Naszym priorytetem jest nauka mówienia. Podstawy komunikacji można zdobyć po ok. 100 godzinach na zajęciach indywidualnych lub w małej grupie. Taką ilość zajęć dzielimy na 3 lub 2 mniejsze kursy. Nie ma jednak cudownej metody na szybkie opanowanie języka. Recepta na sukces jest prosta.

Rzetelna praca lektora szkoły Enjoy i rzetelna praca uczestnika kursu. Im częściej spotykamy się na konwersacji tym szybciej mówimy w języku obcym. Dlatego najlepiej odbywać zajęcia 2 razy w tygodniu.

Sukces naszej pracy – umiejętność mówienia w języku obcym.

Misj Enjoy 6 powodów, dla których warto rozpocząć naukę RAZEM ze szkołą Enjoy

RAZEM z nami nauczysz się mówić w obcych językach.
RAZEM z nami wzbogacisz swoją wiedzę o świecie.
RAZEM z nami zdobędziesz nowa umiejętność, która stanie się Twoją przepustką w świat.
RAZEM z nami pewniej spojrzysz w przyszłość.
RAZEM z nami sprostasz wymaganiom współczesnego świata.
RAZEM z nami miło i bardzo pożytecznie spędzisz czas.

Szkoła językowa Warszawa – Angielski dla przedszkolaków,Uczniów, młodzieży

Promocja dla maturzystów
Szkola Jezyka Warszawa Wola , Centrum,Tarchomin Enjoy ( serdecznie zaprasza maturzystow do skorzystania ze specjalnej oferty kursow jezykowych przygotowanych specjalnie z mysla o osobach zdajacych mature. Szkolenia te maja na celu doskonalenie wszystkich umiejetnosci sprawdzanych na egzaminie maturalnym z jezyka obcego.

Razem z nami mature zdasz na 5!!!

Angielski 55+
Angielski 55+ ze Szkołą Języka Warszawa Enjoy. Na naukę nigdy nie jest za pózno, to znana prawda. Szczególnie, jeśli ta nauka pozwoli nam w większym stopniu korzystać z życia, podróżować, poznawać nowe miejsca i nowych ludzi a przede wszystkim odwiedzać tych, których najbardziej kochamy.

W naszej szkole rozumiemy, że potrzeby i możliwości zmieniają sie wraz z wiekiem, dlatego opracowaliśmy specjalny kurs językowy z myślą o osobach w wieku emerytalnym. RAZEM sprawimy, że wyjazd za granice nie bedzie jawił się jako koszmar, który spędza sen z powiek, lecz będzie wspaniałą przygodą połączoną z długo odkładaną wizytą u najbliższych.

Serdecznie zapraszamy na kurs Angielski 55+, bo RAZEM jest łatwiej!

Szkoła Języka Warszawa Wola, Centrum, Białołęka Enjoy posiada wieloletnie doświadczenie w organizowaniu kursów z zakresu nauki języków obcych prowadząc szkolenia na wszystkich poziomach określonych przez Radę Europy (Europejski System Opisu Kształcenia Językowego) w różnych formach, dla różnorodnych grup zawodowych, spełniając wiele rozmaitych potrzeb.

Rodzaje szkoleń:

  • standardowe-grupowe – kurs na ogół 2 razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne w jednej sesji (2 x 90 min).
  • indywidualne – częstotliwość dostosowana do potrzeb Klienta, wszystkie poziomy. Także z uwzględnieniem języka specjalistycznego, kursów egzaminacyjnych i profilowanych (prezentacji, negocjacji, itp.).
  • konwersatoria – od poziomu początkującego do poziomu biegłości językowej z wykorzystaniem gier i zabaw lingwistycznych oraz materiałów autentycznych, także kursy profesjonalne i
  • profilowane z materiałami z danej dziedziny. Zajęcia umożliwiają nie tylko przyswajanie języka w danym kontekście socjologicznym lub zawodowym, ale też stymulują autentyczną komunikację już
  • od najniższych poziomów kursów. W sposób skuteczny przełamują barierę językową umożliwiając uczestnikom doskonalenie zawodowe w danej dziedzinie.
  • specjalistyczne – kursy profilowane (business English – język biznesu, zarządzania, negocjacji oraz legal English – słownictwo prawne)
    intensywne – kursy przygotowujące do wyjazdu lub egzaminu. Na ogół odbywają się 4 do 6 razy w tygodniu od 2 godzin do 6 godzin lekcyjnych 45 minutowych w jednym dniu na wszystkich poziomach i specjalizacjach.
  • Przygotowujemy do egzaminów FCE, CAE, CPE, BEC1-3, LCCI, TOEFL, TOIEC, – są to egzaminy honorowane przez uczelnie i pracodawców na całym świecie. Od maja 2003 zostały uznane przez polski Urząd Służby Cywilnej jako certyfikaty potwierdzające kwalifikacje językowe urzędników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *