Categories
Aktualności

Enjoy- Szkoła Językowa Warszawa Wola, Centrum, Tarchomin

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Naszym priorytetem jest nauka mówienia. Podstawy komunikacji można zdobyć po ok. 100 godzinach na zajęciach indywidualnych lub w małej grupie. Taką ilość zajęć dzielimy na 3 lub 2 mniejsze kursy. Nie ma jednak cudownej metody na szybkie opanowanie języka. Recepta na sukces jest prosta.

Rzetelna praca lektora szkoły Enjoy i rzetelna praca uczestnika kursu. Im częściej spotykamy się na konwersacji tym szybciej mówimy w języku obcym. Dlatego najlepiej odbywać zajęcia 2 razy w tygodniu.

Sukces naszej pracy – umiejętność mówienia w języku obcym.

Misj Enjoy 6 powodów, dla których warto rozpocząć naukę RAZEM ze szkołą Enjoy

RAZEM z nami nauczysz się mówić w obcych językach.
RAZEM z nami wzbogacisz swoją wiedzę o świecie.
RAZEM z nami zdobędziesz nowa umiejętność, która stanie się Twoją przepustką w świat.
RAZEM z nami pewniej spojrzysz w przyszłość.
RAZEM z nami sprostasz wymaganiom współczesnego świata.
RAZEM z nami miło i bardzo pożytecznie spędzisz czas.

Szkoła językowa Warszawa – Angielski dla przedszkolaków,Uczniów, młodzieży

Promocja dla maturzystów
Szkola Jezyka Warszawa Wola , Centrum,Tarchomin Enjoy ( serdecznie zaprasza maturzystow do skorzystania ze specjalnej oferty kursow jezykowych przygotowanych specjalnie z mysla o osobach zdajacych mature. Szkolenia te maja na celu doskonalenie wszystkich umiejetnosci sprawdzanych na egzaminie maturalnym z jezyka obcego.

Razem z nami mature zdasz na 5!!!

Angielski 55+
Angielski 55+ ze Szkołą Języka Warszawa Enjoy. Na naukę nigdy nie jest za pózno, to znana prawda. Szczególnie, jeśli ta nauka pozwoli nam w większym stopniu korzystać z życia, podróżować, poznawać nowe miejsca i nowych ludzi a przede wszystkim odwiedzać tych, których najbardziej kochamy.

W naszej szkole rozumiemy, że potrzeby i możliwości zmieniają sie wraz z wiekiem, dlatego opracowaliśmy specjalny kurs językowy z myślą o osobach w wieku emerytalnym. RAZEM sprawimy, że wyjazd za granice nie bedzie jawił się jako koszmar, który spędza sen z powiek, lecz będzie wspaniałą przygodą połączoną z długo odkładaną wizytą u najbliższych.

Serdecznie zapraszamy na kurs Angielski 55+, bo RAZEM jest łatwiej!

Szkoła Języka Warszawa Wola, Centrum, Białołęka Enjoy posiada wieloletnie doświadczenie w organizowaniu kursów z zakresu nauki języków obcych prowadząc szkolenia na wszystkich poziomach określonych przez Radę Europy (Europejski System Opisu Kształcenia Językowego) w różnych formach, dla różnorodnych grup zawodowych, spełniając wiele rozmaitych potrzeb.

Rodzaje szkoleń:

  • standardowe-grupowe – kurs na ogół 2 razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne w jednej sesji (2 x 90 min).
  • indywidualne – częstotliwość dostosowana do potrzeb Klienta, wszystkie poziomy. Także z uwzględnieniem języka specjalistycznego, kursów egzaminacyjnych i profilowanych (prezentacji, negocjacji, itp.).
  • konwersatoria – od poziomu początkującego do poziomu biegłości językowej z wykorzystaniem gier i zabaw lingwistycznych oraz materiałów autentycznych, także kursy profesjonalne i
  • profilowane z materiałami z danej dziedziny. Zajęcia umożliwiają nie tylko przyswajanie języka w danym kontekście socjologicznym lub zawodowym, ale też stymulują autentyczną komunikację już
  • od najniższych poziomów kursów. W sposób skuteczny przełamują barierę językową umożliwiając uczestnikom doskonalenie zawodowe w danej dziedzinie.
  • specjalistyczne – kursy profilowane (business English – język biznesu, zarządzania, negocjacji oraz legal English – słownictwo prawne)
    intensywne – kursy przygotowujące do wyjazdu lub egzaminu. Na ogół odbywają się 4 do 6 razy w tygodniu od 2 godzin do 6 godzin lekcyjnych 45 minutowych w jednym dniu na wszystkich poziomach i specjalizacjach.
  • Przygotowujemy do egzaminów FCE, CAE, CPE, BEC1-3, LCCI, TOEFL, TOIEC, – są to egzaminy honorowane przez uczelnie i pracodawców na całym świecie. Od maja 2003 zostały uznane przez polski Urząd Służby Cywilnej jako certyfikaty potwierdzające kwalifikacje językowe urzędników.

About Rafał Czaja
49 lat Rafał Czaja pracuje jakoRatownik Medyczny: Wykształcenie zdobyte: Uniwersytet Medyczny w Łodzi Wiedza i doświadczenie zawodowe zdobyte Katowice

Miejsce dla Ciebie

49 lat Rafał Czaja pracuje jakoRatownik Medyczny: Wykształcenie zdobyte: Uniwersytet Medyczny w Łodzi Wiedza i doświadczenie zawodowe zdobyte Katowice

Miejsce dla Ciebie

By Rafał Czaja

49 lat Rafał Czaja pracuje jakoRatownik Medyczny: Wykształcenie zdobyte: Uniwersytet Medyczny w Łodzi Wiedza i doświadczenie zawodowe zdobyte Katowice

Miejsce dla Ciebie