Zdrowie i Ty

Breast cream – powiększanie piersi

Chirurgia plastyczna czy kremy powiększające biust?

Piękne, pełne piersi niewątpliwie są atrybutem kobiecości. Są atutem kobiety, który może ona wykorzystywać na plus dla siebie chociażby w kontaktach towarzyskich męsko-damskich. Niestety, nie wszystkie panie mogą pochwalić się jędrnym i pokaźnym biustem. Dla nich przeznaczone są metody powiększania piersi. Jak tego dokonać, najlepiej bezinwazyjnie?

Chirurgia plastyczna naprzeciw oczekiwaniom pań

Szacuje się, że nawet 800 tys. Polek w wieku powyżej 30 lat chciałoby poprawić wygląd swoich piersi, ale aż 40 proc. z nich nie przyznaje się do tego przed najbliższym otoczeniem – mężem, partnerem czy rodzicami. Takie są wyniki badań przeprowadzonych przez TNS Polska na zlecenie firmy Mentor. Są one na tyle ciekawe, że dotychczas operacje plastyczne były w naszym kraju tematem tabu. Niemalże 90 proc. kobiet w Polsce powyżej 30 roku życia nigdy nie rozmawiało z nikim na temat operacji biustu, choć wiele z nich nie jest do końca zadowolonych z kształtu i rozmiaru piersi.

Operacja chirurgiczna piersi jest inwazyjną metodą korekcji biustu dokonywaną z przyczyn estetycznych lub medycznych u kobiet. Problemem wielu pacjentek jest to, że nie stać ich na operację w renomowanej klinice przez co dokonują operacji u wątpliwej renomy lekarzy chirurgów, niejednokrotnie w egzotycznych krajach, nie sprawdzając opinii o danej klinice. Przez to ich biust nie spełnia oczekiwań, a często nieprawidłowo przeprowadzona operacja lub źle dobrane implanty powodują, że piersi są zdeformowane i wywołują dolegliwości bólowe. Kobieta wpada więc w znacznie większe kłopoty, niż tylko brak pełnej satysfakcji z wyglądu swoich piersi.

Alternatywą dla inwazyjnej operacji plastycznej piersi, która – podobnie jak każda inna operacja chirurgiczna, niesie za sobą ryzyko powstania powikłań zagrażających zdrowiu, a nawet życiu kobiety, będą kremy na biust. Jakie są opinie o tychże kremach i jakie wybrać, aby uzyskać pożądane efekty powiększenia i podniesienia biustu?

Rewelacja w tubce

Jednym z kremów godnych polecenia dla pań, które chciałyby powiększyć bezpiecznie swoje piersi i nadać im pożądanego wyglądu, jest preparat Breast Cream. Jest to krem dający efekt push-up. Warto go przetestować, zwłaszcza, że już w ciągu tygodnia można uzyskać widoczne rezultaty, w postaci naturalnego powiększenia piersi i dodania im pożądanej objętości, korekcji  oraz podniesienia biustu. Aż 95 proc. kobiet potwierdza wspaniałe efekty zastosowania tego specyfiku.

Składniki  kremu Breast Cream są wyłącznie pochodzenia naturalnego, co sprawia, że jego zastosowanie w praktyce nie przyniesie negatywnych skutków. Dlatego adresowany jest do kobiet w różnym wieku – zarówno do młodych, jak i dojrzałych. Efektem zastosowania kremu jest nie tylko zwiększenie biustu, ale również spowolnienie procesu naturalnego starzenia się skóry. Staje się ona bardziej elastyczna, gładka i jędrna, nawet u tych kobiet, które są matkami i karmiły swoje dzieci piersią.

Jak stosować krem?

Korzystanie na co dzień z kremu Breast Cream pomoże w uzyskaniu efektu „niewidocznego stanika”. Piersiom kobiety nie będzie już potrzebne wsparcie w postaci stanika push-up. Wystarczy każdego dnia wmasować krem na czystą skórę każdej z piersi i poczekać do całkowitego wchłonięcia około 5-10 minut. Należy pamiętać, aby krem nakładać ruchami kolistymi tak, jakby unosić pierś ku górze. Na koniec można jednocześnie masować obie piersi w podobny sposób. Zaleca się dla uzyskania jak najlepszych efektów, stosowanie kremu dwa razy dziennie – rano i wieczorem.

W opinii eksperta

Każda kobieta marzy o jędrnych, pełnych piersiach i dzięki nowoczesnym kosmetykom może je uzyskać bez potrzeby poddawania się operacjom chirurgicznym. Można w ten sposób spełnić swoje marzenia o estetycznym modelowaniu biustu i pięknym dekolcie, skutecznie przyciągającym uwagę płci przeciwnej.

Opinie ekspertów wskazują, że stosowanie kremu Breast Cream jest w pełni bezpieczne. W ciągu 3-4 tygodni korzystania, piersi stają się bardziej zaokrąglone, a skóra miękka. Krem przeszedł testy kliniczne przeprowadzone przez Światową Organizację Zdrowia w 14 różnych krajach.

W składzie kremu znajduje się deoksimiroestrol, który wykazuje silne działanie antystarzeniowe. Z jego zastosowaniem skóra kobiecego biustu będzie wygładzona i odmłodzona. Kolejnym składnikiem jest ekstrakt z korzenia Pieraria Mirifica, który skutecznie odżywia i chroni skórę przed mikro uszkodzeniami, które mogłyby zmniejszyć jej elastyczność. Na koniec warto wspomnieć o wchodzącym w skład kremu Breast Cream olejku różanym, bowiem poprawia on kondycję skóry, eliminuje i zapobiega powstawaniu rozstępów.

Gdzie i za ile?

Gdzie można kupić krem Breast Cream, wywołujący naturalny efekt push-up bez potrzeby stosowania twardych staników z fiszbinami? Można go nabyć w sklepie internetowym. Jaka jest jego cena? Można go kupić już za 149 zł za opakowanie, z 50-procentowym rabatem.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *