Zdrowie i Ty

Breast Cream – naturalnie większe piersi

Z raportu opublikowanego w Journal of Women & Aging wynika, że zaledwie 12 proc. kobiet jest zadowolonych ze swojej sylwetki. Większość pań walczy na co dzień z kompleksami, które stara się zamaskować przed wzrokiem nie tylko osób postronnych, ale i własnego męża czy partnera. Narzekamy między innymi na kształt swojego biustu – jest zbyt mały, obwisły lub skóra pokryta jest rozstępami po ciąży i karmieniu naturalnym.

Panie mają kompleksy

Zdecydowana większość kobiet zapytanych o ich sylwetkę, jednym tchem wymienia swoje mankamenty – prawdziwe lub tylko wymyślone. Panie narzekają na za szerokie biodra, płaską pupę, mały i niekształtny biust czy zbyt wydany brzuch. Niemalże każda ma sobie coś do zarzucenia w kwestii wyglądu. W ankiecie przeprowadzonej z udziałem 1700 kobiet w wieku powyżej 50 lat prawie 90 proc. nie jest zadowolonych ze swojej sylwetki.

Klinika Dentim Body Care z Katowic w 2012 roku przeprowadziła z kolei sondę na grupie 1000 kobiet, w której wykazano, że 89 proc. Polek przyznaje się do kompleksów związanych z ciałem lub wyglądem zewnętrznym. Najbardziej panie narzekają na to, że są zbyt grube. Problem ten jest zgłaszany przez 32 proc. respondentek. Następnie, Polki narzekają na zmarszczki, rozmiar piersi, trądzik, nadmierne owłosienie, wygląd i kształt pośladków czy dłoni. Aż 70 proc. kobiet jest gotowa na to, aby poddać się zabiegom medycyny estetycznej, aby pozbyć się swoich kompleksów urodowych.  Dzieje się to pomimo faktu, że w obiektywnych rankingach Polki klasyfikowane są bardzo wysoko wśród najpiękniejszych kobiet świata.

Tymczasem, zaledwie 7 proc. kobiet w Polsce jest w 100 proc. zadowolonych ze swojego ciała i wyglądu. Dla 17 proc. Polek problemem są piersi. Aż 43 proc. pań uważa, że ich biust jest stanowczo zbyt mały, a 20 proc. ma problemy z jego kształtem czy jędrnością skóry. Z wiekiem zmniejsza się jej elastyczność, a ciąże czy karmienie piersią powodują, że biust traci swój pierwotny kształt i w wielu przypadkach nie można go doprowadzić do stanu sprzed urodzenia dziecka. Na szczęście obecnie nie trzeba już iść pod skalpel chirurga, aby dodać objętości swoim piersią i sprawić, że dekolt będzie skutecznie przyciągał zachwycone, męskie spojrzenia.

Powiększanie piersi bez ingerencji chirurga

Operacje plastyczne pozwalają uzyskać spektakularne efekty w stosunkowo krótkim czasie. Dzięki nim piersi z rozmiaru miseczki A mogą zostać skutecznie powiększone do miseczki D czy E, zgodnie z wolą i życzeniami kobiety. Chirurdzy plastyczni kształtują w dowolny sposób ciało swoich pacjentów, korzystając z najnowszych metod znanych medycynie estetycznej. Niemniej, kobiety, które chciałyby w ten sposób powiększyć swój biust muszą mieć świadomość ryzyka związanego z każdą operacją plastyczną, jakiej poddaje się pacjent.

Zawsze trzeba wiedzieć, że operacja chirurgiczna, jaką niewątpliwie jest wszczepienie implantów piersi, niesie za sobą ryzyko powstania powikłań, groźnych dla zdrowia, a nawet życia kobiety. Stąd też warto w pierwszej kolejności wypróbować mało inwazyjne metody powiększania piersi i nadawania im pożądanego kształtu. Operacja biustu może się wówczas okazać kompletnie niepotrzebna.

Rewolucja w tubce

Biust można skutecznie powiększyć dzięki codziennemu stosowaniu rewolucyjnego kosmetyku – Breast Cream, którego skład może zaskakiwać. Znajdują się w nim bowiem naturalne składniki pochodzenia organicznego, doskonale znane branży kosmetycznej. Ich połączenie dało jednak zadziwiające efekty w postaci kremu, który rzeczywiście działa tak, jak dobry biustonosz push-up. Opinie kobiet, które zdążyły go już wypróbować są jednoznaczne – po tygodniu stosowania dwa razy dziennie – rano i wieczorem, biust stał się jędrniejszy, skóra gładsza, a piersi pełniejsze. Po 3-4 tygodniach stosowania wiele pań uzyskało powiększenie biustu o dwa pełne rozmiary, bez konieczności uciekania się do wszczepiania implantów. To rewelacyjne efekty, pożądane przez wiele kobiet na całym świecie. Obecnie znajdują się one w zasięgu ręki każdej pani.

Gdzie kupić Breast Cream? Niestety, nie jest on dostępny w każdym supermarkecie czy drogerii. Można jednak nabyć ten specyfik w dobrych klinikach i online, zamawiając go bezpośrednio do domu. Cena może zaskoczyć, ponieważ za nieco ponad 100 zł uzyskujemy opakowanie Breast Cream, które może rzeczywiście zdziałać cuda, zastępując kobietom operacje z zakresu medycyny estetycznej.

Należy stosować Breast Cream każdego dnia, na suchą i czystą skórę piersi. Najpierw wmasowując krem w jedną pierś, wykonując koliste ruchy ręką, od pachy w kierunku mostka, jakbyśmy podnosiły pierś ku górze. Następnie, po wchłonięciu się kosmetyku, tą samą czynność wykonujemy przy drugiej piersi, a w kolejnym kroku masujemy biust jednocześnie dwoma rękami. Dla uzyskania założonych efektów Breast Cream należy stosować przez około miesiąc, rano i wieczorem.

Breast Cream został przebadany klinicznie i jest bezpieczny w zastosowaniu. Został dopuszczony do użytku na rynkach zagranicznych, w tym w Polsce, przez Światową Organizację Zdrowia.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *